Hlásenia obecného rozhlasu

Dátum hlásenia: 22. 03. 2019

Obec Veľké Leváre oznamuje občanom, že sú rozšírené otváracie hodiny zberného dvora odpadov. Otvorený bude každý utorok a štvrtok od 14,00 do 18,00 hod. a každú sobotu od 9,00 do 16,00 hod. Zároveň upozorňujeme občanov, že odpad je možné uložiť výlučne na zbernom dvore odpadov. Je zakázané zbavovať sa odpadu formou jeho odovzdávania sociálne slabším spoluobčanom za účelom jeho spálenia, prípadne rozoberania. V prípade porušenia tohto zákazu môže byť pôvodcovi odpadu uložená pokuta.

Komisia pre kultúru, šport a školstvo pozýva občanov zajtra na jarnú prechádzku na Sandberg a Devín. Zraz je na železničnej stanici o 8,45 hod.

TJ Veľké Leváre pozýva futbalových fanúšikov v nedeľu 24. marca o 15,00 hod. na zápas A mužstvo Veľké Leváre - FK Karpaty Limbach.

Pozývame deti v pondelok 25. marca o 14,30 hod. na čítanie do kultúrneho domu.

Oznamujeme občanom, ktorí sú prihlásení na koncert Mira Žbirku, aby prišli  do kultúrneho domu zaplatiť vstupné s dopravou do stredy 27. marca.

Oznamujeme občanom, že v nedeľu 7. apríla o 16,00 hod. vystúpia v kultúrnom dome Cigánski diabli. Vstupenky za 15,- € si môžete zakúpiť v kultúrnom dome.

Optika Doktor Optik ponúka 40% zľavu na multifokálne sklá, ktoré zabezpečia videnie na všetky vzdialenosti. Zároveň ponúka aj akciu na slnečné dioptrické okuliare za cenu 69,- €.