Hlásenia obecného rozhlasu

Dátum hlásenia: 21. 09. 2018

Upozorňujeme majiteľov a držiteľov psov, aby si riadne zabezpečili psov vo svojich príbytkoch a neumožnili im tak voľný pohyb po obci, nakoľko môžu ohroziť zdravie a bezpečnosť občanov obce. Na verejnom priestranstve sa môže pohybovať pes len s náhubkom a na vodítku. 

Oznamujeme čitateľom knižnice, že v pondelok bude knižnica  zatvorená.

Obec Veľké Leváre pozýva občanov zajtra od 10,30 do 16,00 hod.na súťaž vo varení gulášu do Hostinca Na konci.

Evanjelický cirkevný zbor oznamuje občanom, ktorí sú prihlásení na výlet na Bradlo, že odchod autobusu je  zajtra o 9,00 hod. od evanjelického kostola.

TJ Veľké Leváre pozýva futbalových fanúšikov v nedeľu 23. septembra o 16,00 hod. na zápas A mužstvo Veľké Leváre - TJ Slovan Viničné. 

Obec Veľké Leváre oznamuje občanom, že múzeum je otvorené každú sobotu od 10,00 do 18,00 hod.

Stavebniny Čestav Sekule oznamujú občanom, že predávajú štrk, piesok, drvený a plavený kameň, zámkovú dlažbu, debniace tvárnice, vodomerné šachty, betónové panelové ploty, OSB dosky, sadrokartónový a zatepľovací systém, záhradné dekoračné prvky, spojovací, železiarsky a iný stavebný materiál. Tel. č. 0918 378 386, alebo osobne v stavebninách v Sekuliach na železničnej stanici.

Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Malacky informuje rodičov detí, ktoré dovŕšili 16 rokov a navštevujú strednú školu, vysokú školu, alebo iné školské zariadenie, aby najneskôr do konca septembra doložili potvrdenie o návšteve školy na účely prídavku na dieťa za aktuálny školský rok. V prípade nedoručenia môže byť výplata prídavku na dieťa zastavená. Potvrdenie môžete zaslať poštou, alebo doručiť osobne.