Hlásenia obecného rozhlasu

Dátum hlásenia: 23. 8. 2017

Upozorňujeme občanov, že do konca augusta je termín zaplatenia druhej splátky miestneho poplatku za komunálny odpad. Poplatok môžete prísť zaplatiť do pokladne obecného úradu v pracovných dňoch, počas úradných hodín. 

Centrum záujmových aktivít a Občianske združenie Čisté srdce pozýva deti zajtra na  tvorivé dielne a v piatok o 10,00 hod. na veľkú bubnovačku.

Jednota dôchodcov Veľké Leváre pozýva svojich členov v piatok 25. augusta o 16,00 hod. na spoločné posedenie a grilovačku do Centra záujmových aktivít.

Nábytkárska firma Damonax Závod ponúka voľné pracovné miesto skladníka - skladníčky. Náplň práce je evidencia v skladovom programe, príjem a výdaj tovaru, komunikácia s dodávateľmi. Záujemcovia sa môžu prihlásiť na tel. č. 0907 719 560, alebo osobne na Štúrovej ulici 483 v Závode.

TJ Veľké Leváre pozýva občanov v piatok 8. septembra o 19,00 hod. na hodovú zábavu, na futbalový štadión. Do tanca a na počúvanie budú hrať Bečkovi chlapci a DJ Pedro. Vstupné sú 3,- eurá.

Dňa 22. septembra sa bude konať v zariadení u Martušky stretnutie dôchodcov, bývalých zamestnancov Psychiatrickej liečebne. Svoju účasť potvrďte zaplatením poplatku 11,- euro do 10. septembra.