Hlásenie obecného rozhlasu

01.08.2019

Centrum záujmových aktivít oznamuje, že letný program je od 9,00 do 12,00 hod. V pondelok – prípravníček pre predškolákov, športovo – pohybové aktivity v telocvični Základnej školy a Mamaklub, v utorok – tanečno-hudobné stretnutia, v stredu – letné varenie, vo štvrtok - tvorivé dielne. Zajtra výlet loďou na hrad Devín. Zároveň pozýva rodičov s deťmi na deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční v sobotu 3. augusta   od 15.00  do 19.00 hod. Pre deti sú pripravené súťaže, tvorivé dielne, maľovanie na tvár, trampolína na skákanie, prehliadka priestorov a o 17.00 hod. detské hudobné vystúpenie Mia pre deti.

Nemocničná a. s. príjme do trvalého pracovného pomeru na pracovisko v Nemocnici Malacky: - vyučeného kuchára/kuchárku, ponúkaný plat 850 € brutto mesačne a príplatky, pomocného kuchára/kuchárku, požadovaný výučný list alebo 2 roky praxe v odbore kuchár, ponúkaný plat 600 € brutto mesačne a príplatky, upratovačku, ponúkaný plat 550 € brutto mesačne a príplatky. Zamestnanci majú zabezpečenú stravu v nemocničnej jedálni za zvýhodnenú cenu.

SENIOR – geriatrické centrum príjme do pracovného pomeru na pracovisko v Nemocnici Malacky: - opatrovateľa/opatrovateľku, ponúkaný plat 600 € brutto mesačne, príplatky a stravné lístky. Pre všetkých zamestnancov sú pripravené benefity – odmena pri pracovných a životných jubileách, zľava v nemocničnej lekárni, dovolenka navyše, príspevok na sporenie do III. piliera DDS. Nástup možný ihneď. Tel. č. 034 28 29 138