Hlásenie obecného rozhlasu
Oznamujeme občanom, že zajtra bude vývoz papiera.
Obec Veľké Leváre organizuje v sobotu 18. októbra zájazd na balet Onegin, do Slovenského národného divadla do Bratislavy. Vstupné s dopravou je 28,- €. Záujemcovia sa môžu prihlásiť v kultúrnom dome do 16. septembra.
Rímskokatolícky farský úrad a OZ Na kopci pozývajú občanov v sobotu 6. septembra od 15,00 do 18,00 hod. na komentovanú prehliadku kostola a krýpt, s možnosťou výstupu na vežu, o 17,30 hod. na opekačku v záhrade kostola, o 19,00 hod. na premietanie rozprávky na stenu kostola a od 19,30 hod. na večerný výstup na vežu.
Obec Veľké Leváre pripravuje 13. septembra Levárske hody, spojené so súťažou vo varení guláša. Súťažné družstvá sa môžu prihlásiť do 8. septembra v kultúrnom dome.
Centrum sociálnych služieb Veľké Leváre príjme do pracovného pomeru zdravotnú sestru na skrátený úväzok. Bližšie informácie na tel. č. 0908 206 762.
Oznamujeme bývalým zamestnancom Psychiatrickej lečebne, že sa bude konať stretnutie 20. septembra o 14,00 hod. v Pálenici. Prihlásiť sa môžete u pani Ivety Petrášovej č. d. 642 alebo p. Aleny Jurkovičovej č. 643 do 10. septembra.
Smútiaca rodina Ďurčová, Zuščíková a Horská oznamuje príbuzným, spoluobčanom a známym, že pohreb zosnulého Ľubora Ďurča sa bude konať v stredu 3. septembra o 15,00 hod. v dome smútku vo Veľkých Levároch. Smútočné obrady začnú zádušnou sv. omšou o 14,00 hod.