Hlásenie obecného rozhlasu

03.03.2021

Oznamujeme občanom, že pri kultúrnom dome je zriadené odberové miesto na testovanie antigénovými testami. Voľné termíny sú dnes, zajtra a na budúci týždeň. Prihlásiť sa môžete  cez rezervačný systém. Občania,  ktorí si nebudú vedieť zarezervovať termín cez internet, môžu zatelefonovať na infolinku 0347794493 a termín zarezervovať telefonicky. 

Do 31. marca 2021 prebieha sčítanie obyvateľov. Prvýkrát je výlučne elektronické. Na internetovej stránke www.scitanie.sk je sčítací formulár a jeho vyplnenie nezaberie viac ako 10 minút. Zúčastniť sa sčítania je právom a zároveň zákonnou povinnosťou každého obyvateľa. Občan sa sčíta sám alebo s pomocou blízkej osoby, prostredníctvom počítača, tabletu alebo mobilu s pripojením na internet. Občania, ktorí potrebujú pomoc pri sčítaní,  môžu kontaktovať obecný úrad osobne, alebo telefonicky na č. 034 202 3104.

Informujeme občanov, že zajtra bude prerušená dodávka pitnej vody na uliciach Nádražná, Hollého a Krátka od 08.00 hod. do 14.00 hod. 

Slovak Lines oznamuje, že na základe rozhodnutia BSK sa predlžuje prázdninový režim na prímestských spojoch do odvolania.