Hlásenie obecného rozhlasu

03.07.2019

Oznamujeme občanom, že zajtra bude obecný úrad  z organizačných dôvodov zatvorený.

Oznamujeme občanom, že od 1. júla je zber elektroodpadu na zbernom dvore a nie vo dvore obecného úradu.

Obec Veľké Leváre a sociálna komisia organizuje vo štvrtok 8. augusta výlet pre dôchodcov do Thermalparku Dunajská Streda. Záujemcovia sa môžu prihlásiť na obecnom úrade. Pri prihlásení sa platí poplatok na vstupné 6,50 €. Doprava autobusom je pre občanov obce zadarmo.

Oznamujeme občanom, že od pondelka 8. do utorka 16. júla bude stavebný úrad zatvorený.

Centrum záujmových aktivít oznamuje, že tento týždeň je pre deti zatvorené. Letný program začína v pondelok 8. júla a aktivity budú od 9,00 do 12,00 hod. V pondelok – prípravníček pre predškolákov, športovo – pohybové aktivity v telocvični Základnej školy a Mamaklub, v utorok – tanečno-hudobné stretnutia, v stredu – letné varenie, vo štvrtok - tvorivé dielne a v piatok 12. júla – detské divadelné predstavenie Klaun Pepele.

Dňa 27. júla sa od 14,00 hod. bude konať   v autokempe Rudava Malé Leváre, 2. ročník festivalu Stretnúcí záhorákú. Pripravený je bohatý program, v ktorom vystúpia malá dychová hudba Rubín, Duo Aramis, Peter Stašák, Duo Yamaha, Bečkovi chlapci a folklórne súbory. Občerstvenie je zabezpečené. Pripravený je veľkokapacitný stan. Vstupenky za 12,- € si môžete zakúpiť v Občerstvení u Jany, alebo priamo na mieste v deň konania festivalu.