Hlásenie obecného rozhlasu

03.12.2021

Oznamujeme občanom, aby počas zákazu vychádzania komunikovali s obecným úradom elektronicky a telefonicky. Úrad bude vybavovať iba záležitosti, ktoré sa nedajú vybaviť elektronicky. Zberný dvor je otvorený podľa otváracích hodín.

Dobrovoľníci z projektu Tvorivá spoločnosť pozývajú občanov zajtra o 16,00 hod. na stránke tvorivaspolocnost.sk, na medzinárodnú online konferenciu „Globálna kríza. Čas pravdy“. Konferencia je organizovaná ľuďmi zo 180 krajín a bude prekladaná do 100 jazykov. Cieľom je čestne a pravdivo informovať ľudí o rozsahu klimatickej a environmentálnej krízy, ale aj skutočnom východisku.

Oznamujeme čitateľom knižnice, že od pondelka 6. decembra si môžete vymeniť knihy v kultúrnom dome cez výdajné miesto, v čase výpožičných hodín knižnice. Knihy si môžete vybrať a objednať cez online katalóg, ktorý nájdete na webovej stránke obce, v časti kultúra – knižnica, emailom kulturnydom@levare.sk, alebo telefonicky na č. 034 77944 93. 

Pošta Veľké Leváre oznamuje občanom, že po rekonštrukcii bude otvorená v pondelok 6.decembra  od 11.00 – 12.00 hod. a od 13.00 – 16.00 hod. 

Komisia pre kultúru, šport a školstvo organizuje súťaž o najkrajší adventný veniec. Podmienky: zaslať 3 fotografie s postupom výroby adventného venca  do 5. decembra na emailovú adresu kulturnydom@levare.sk. Hlasovať sa bude na facebooku od 6. do 12. decembra. Súťaž bude vyhodnotená a víťaza čaká hodnotná cena.

Smútiaca rodina Čermáková, Koporcová a Ondrušeková oznamuje príbuzným , spoluobčanom a známym, že pohreb zosnulej Gabriely Koporcovej sa bude konať v nedeľu 5. decembra o 15.00 hod. na cintoríne vo Veľkých Levároch .