Hlásenie obecného rozhlasu

05.08.2019

Obec Veľké Leváre oznamuje občanom, že od 5. do 10. augusta bude nepretržite uzatvorené železničné priecestie smerom k spoločnosti CEMIX. Obchádzka bude vyznačená zo Závodskej cesty dočasným dopravným značením.

Oznamujeme občanom, ktorí sú prihlásení na termálne kúpalisko do Dunajskej Stredy, že odchod autobusu je vo štvrtok 8. augusta o 7,30 hod. od obecného úradu.

Centrum záujmových aktivít oznamuje, že letný program je od 9,00 do 12,00 hod. V pondelok – prípravníček pre predškolákov, športovo – pohybové aktivity v telocvični Základnej školy a Mamaklub, v utorok – tanečno-hudobné stretnutia, v stredu – letné varenie, vo štvrtok - tvorivé dielne. V piatok 9. augusta od 09,00 do 12,00 hod bude ukážka športovej lukostreľby na futbalovom štadióne. Zároveň pri príležitosti dňa otvorených dverí, ktorý sa konal 3. augusta,  ďakuje za spoluprácu animátorkám Občianskeho združenia Na kopci, Občianskemu združeniu Čisté srdce  a sponzorom za finančnú a materiálnu podporu -  Ladislavovi Masopustovi, IH Project, s. r. o., WHC, s. r. o., Drogérii Pavlovi a Blanke Valíkovcom, Občerstveniu u Jany, Pizzerii Verde, Beate Michalkovej, rodine Walterovej, rodine Richveisovej a Michálekovej.

Poľovnícke združenie Veľké Leváre pozýva občanov na poľovnícku zábavu, ktorá sa uskutoční v sobotu 10. augusta na futbalovom štadióne. Podujatie začína o 13,00 hod. programom pre deti. Pripravená je jazda na koni, streľba zo vzduchovky, lukostreľba, maľovanie na tvár, kolotoč, boxersky ring, prezentácia automobilov a poľovnícke špeciality – guláš z diviny, pečené diviačie mäso, pečené rebrá a cigánske pečienky. Zábava začína o 20,00 hod. Do tanca bude hrať skupina STOP Band. Vstupné na zábavu sú 3,- €.

Spoločnosť MORAVA AGRO, s. r. o. Malé Leváre oznamuje, že bude  v sídle firmy vydávať obilie za prenájom pôdy, v pracovných dňoch od 8,00 do 15,00 hod. Počas víkendu a mimo uvedených hodín len na základe telefonickej dohody. Treba si priniesť vrecia. Tel. kontakt. 034 774 8921, 034 779 5075, alebo 0910 315 766.