Hlásenie obecného rozhlasu

07.02.2020

Oznamujeme občanom, že vývoz komunálneho odpadu sa uskutoční v pondelok 10. februára v časti obce od Štefánikovej ulice smerom na Malé Leváre, vrátane ulíc Štefánikova, Pinelova, Školská a Komenského. Vývoz bude pokračovať v utorok 11. februára na zvyšných uliciach časti obce od Štefánikovej ulice smerom na Závod. Smetné nádoby je nutné mať vyložené od 6,00 hod.

Žiadame občanov, ktorým nebolo do domácnosti doručené oznámenie o mieste a čase konania a zoznam kandidátov k voľbám do Národnej rady Slovenskej republiky, aby sa prihlásili na obecnom úrade.

Duálna akadémia so svojou Súkromnou strednou odbornou školou automobilovou v Devínskej Novej Vsi, na ulici Jána Jonáša 5, pozývajú žiakov základnej školy a ich rodičov na Deň otvorených dverí, zajtra od 9,00 do 12,00 hod. Ponúka 4 ročné elektrotechnické a strojárske odbory s maturitou a 3 ročný učebný odbor autoopravár.

Oznamujeme občanom, že v pondelok 10. februára bude stavebný úrad zatvorený.

Pošta oznamuje občanom, že na budúci týždeň bude otvorená v pondelok, vo štvrtok a v piatok od 8,00 do 12,00 a od 13,00 do 15,00 hod., v stredu od 8,00 do 12,00 a od 14,00 do 17,00 hod. V utorok bude zatvorená.

Oznamujeme občanom, že v utorok 11. februára bude vývoz papiera.

Oznamujeme občanom, že v Gajaroch na ulici 1. mája 1043 je otvorená nová predajňa RAJ CUKRÁROV. Ponúka potreby a pomôcky pre cukrárov, jedlé ozdoby na torty a zákusky, poťahové hmoty a farby, formy, formičky a krabice na torty.

TIPOS oznamuje, že v Eurojackpote sa hrá o 90 miliónovú výhru. Stačí ak si podáte tiket na ktoromkoľvek predajnom mieste a už v piatok môžete hrať a vyhrať.