Hlásenie obecného rozhlasu

08.06.2021

Upozorňujeme občanov, že už len tento týždeň prebieha asistované sčítanie. Obec doručila do domácností, kde nie sú všetci sčítaní, upozornenie na povinnosť sčítania. Sčítať sa môžete na kontaktom mieste v kultúrnom dome, alebo požiadajte o mobilného asistenta na čísle 034 202 3104. Kontaktné miesto je otvorené do piatka 11. júna v pondelok, v utorok, vo štvrtok a v piatok od 08,00 do 12,00 a v stredu od 14,00 do 18,00 hod. Občanovi, ktorý si nesplní svoju povinnosť a nesčíta sa, môže byť udelená pokuta do výšky 250,- €. Viac informácií na obecnom úrade, alebo na webovej stránke obce.

Oznamujeme, že z dôvodu napojenia dočasného vodovodu Bypass na jestvujúci, bude zajtra od 8,00 do 17,00 hod. prerušená dodávka vody na uliciach Závodská, Štúrova a Hlinisko.

Miestny dozorný výbor COOP Jednota Veľké Leváre oznamuje občanom, že predajňa potravín na Nádražnej ulici bude od 12. júna zatvorená z dôvodu inventúry a následne zrušená. Otázky a pripomienky môžete adresovať členom dozorného výboru. Stretnutie sa bude konať zajtra o 17,00 hod. v pohostinstve u Vrtalíka.

Komisia pre kultúru, šport a školstvo pozýva občanov v sobotu 12. júna na cyklovýlet na Plavecký hrad. Zraz účastníkov je o 8,00 hod. pred kultúrnym domom. Dĺžka trasy je asi 48 km.

Poľovnícke združenie Veľké Leváre pozýva občanov na „Poľovnícky deň“, ktorý sa uskutoční v sobotu 12.júna od 13.00 hod. do večerných hodín na Babom jazere. V ponuke bude divinový guláš, pečené diviačie rebrá, pivo, víno a iné občerstvenie.  Guláš sa bude predávať aj do kanvičiek. Pre deti je pripravené chytanie rýb. Využite sobotné popoludnie na prechádzku lipovou alejou na Babie jazero a posedenie pri hudbe v príjemnom prostredí.  

Obec Veľké Leváre pozýva občanov v sobotu 19. júna na turistický výlet do Súľovských skál. Cena za dopravu je 22,- €. Prihlásiť sa môžete do 15. júna v kultúrnom dome alebo na tel č. 034 77944 93. Výlet sa uskutoční len za priaznivého počasia.

Žiadame občanov, aby nenapúšťali bazény vodou z verejného vodovodu v čase najväčších odberov v podvečerných a večerných hodinách. Na napustenie bazéna odporúčame využiť nočné hodiny. Prispejeme tak k udržaniu stabilných dodávok pitnej vody.