Hlásenie obecného rozhlasu

10.06.2021

Obec Veľké Leváre ponúka záujemcom o očkovanie možnosť dať sa očkovať priamo vo Veľkých Levároch. Očkovanie vakcínou od spoločnosti Pfizer/BioNtech bude prebiehať v pondelok 14. júna od 15.00 hod. v priestoroch kultúrneho domu. Záujemci o očkovanie sa môžu prihlásiť zajtra do 15.00 na tel. čísle 034/2023104, kde je potrebné uviesť meno, priezvisko, adresu a tel. kontakt. Očkovanie je určené predovšetkým pre osoby, ktoré nie sú schopné cestovať na očkovanie do iných miest. Pre ľudí so zhoršenou mierou mobility ponúkame odvoz z domácnosti na očkovanie a späť.   

Upozorňujeme občanov, že sčítať sa môžete na kontaktom mieste v kultúrnom dome zajtra  od 08,00 do 12,00 hod. Občanovi, ktorý si nesplní svoju povinnosť a nesčíta sa, môže byť udelená pokuta do výšky 250,- €. Viac informácií na obecnom úrade, alebo na webovej stránke obce.

Oznamujeme občanom, že zajtra o 12,00 hod. sa uskutoční hlasitá skúška sirén.

Komisia pre kultúru, šport a školstvo pozýva občanov v sobotu 12. júna na cyklovýlet na Plavecký hrad. Zraz účastníkov je o 8,00 hod. pred kultúrnym domom. Dĺžka trasy je asi 48 km.

Poľovnícke združenie Veľké Leváre pozýva občanov na „Poľovnícky deň“, ktorý sa uskutoční v sobotu 12.júna od 13.00 hod. do večerných hodín na Babom jazere. V ponuke bude divinový guláš, pečené diviačie rebrá, pivo, víno a iné občerstvenie.  Guláš sa bude predávať aj do kanvičiek. Pre deti je pripravené chytanie rýb. Využite sobotné popoludnie na prechádzku lipovou alejou na Babie jazero a posedenie pri hudbe v príjemnom prostredí.  

Obec Veľké Leváre pozýva občanov v sobotu 19. júna na turistický výlet do Súľovských skál. Cena za dopravu je 22,- €. Prihlásiť sa môžete do 15. júna v kultúrnom dome alebo na tel č. 034 77944 93. Výlet sa uskutoční len za priaznivého počasia.