Hlásenie obecného rozhlasu

11.06.2019

Oznamujeme občanom, že stavebný úrad bude do konca tohto týždňa zatvorený. 

MUDr. Bobek oznamuje, že zajtra nebude z technických príčin ordinovať.

Oznamujeme občanom, že vo štvrtok 13. júna sa od 8,00 hod. vykoná kosenie pri bytovkách na ulici Družstevná a Severná. Žiadame občanov, aby svoje vozidlá mali v daný deň preparkované pre vykonanie plynulého kosenia trávnatých plôch. V prípade, že sa na daných uliciach budú nachádzať vozidlá, trávnaté plochy ostanú nepokosené, bez určenia náhradného termínu kosenia. 

Obec Veľké Leváre organizuje v nedeľu 23. júna zájazd na kúpalisko do Lipotu. Cena dopravy je 10,- €. Záujemcovia sa môžu prihlásiť v kultúrnom dome. 

Dňa 27. júla sa od 14,00 hod. bude konať   v autokempe Rudava Malé Leváre, 2. ročník festivalu Stretnúcí záhorákú. Pripravený je bohatý program, v ktorom vystúpia malá dychová hudba Rubín, Duo Aramis, Peter Stašák, Duo Yamaha, Bečkovi chlapci a folklórne súbory. Občerstvenie je zabezpečené. Pripravený je veľkokapacitný stan. Vstupenky za 12,- € si môžete zakúpiť v Občerstvení u Jany, alebo priamo na mieste v deň konania festivalu.

Pošta Veľké Leváre príjme náhradného doručovateľa na mesiace júl a august. Bližšie informácie na pošte, alebo na tel. č. 034 77941 20, alebo 0903 012 114.

Smútiaca rodina Jurkovičová a Pajpachová oznamuje príbuzným, spoluobčanom a známym, že pohreb zosnulej Rozálie Jurkovičovej sa bude konať v piatok 14. júna o 14,00 hod., v dome smútku vo Veľkých Levároch. Smútočné obrady začnú zádušnou sv. omšou o 13,00 hod.

Smútiaca rodina Burianová, Pernecká a Buďanská oznamuje príbuzným a známym, že pohreb zosnulej Genovévy Biksadskej, rodáčky z Veľkých Levár, sa bude konať v piatok 14. júna o 15,00 hod. v dome smútku vo Veľkých Levároch. Smútočné obrady začnú zádušnou sv. omšou o 14,00 hod.