Hlásenie obecného rozhlasu

11.06.2021

Komisia pre kultúru, šport a školstvo pozýva občanov zajtra na cyklovýlet na Plavecký hrad. Zraz účastníkov je o 8,00 hod. pred kultúrnym domom. Dĺžka trasy je asi 48 km.

Poľovnícke združenie Veľké Leváre pozýva občanov na „Poľovnícky deň“, ktorý sa uskutoční zajtra od 13.00 hod. do večerných hodín na Babom jazere. V ponuke bude divinový guláš, pečené diviačie rebrá, pivo, víno a iné občerstvenie.  Guláš sa bude predávať aj do kanvičiek. Pre deti je pripravené chytanie rýb. Využite sobotné popoludnie na prechádzku lipovou alejou na Babie jazero a posedenie pri hudbe v príjemnom prostredí.  

Obec Veľké Leváre pozýva občanov v sobotu 19. júna na turistický výlet do Súľovských skál. Cena za dopravu je 22,- €. Prihlásiť sa môžete do 15. júna v kultúrnom dome alebo na tel č. 034 77944 93. Výlet sa uskutoční len za priaznivého počasia.

Firma Víno Matyšák pozýva občanov do novootvorenej predajne Matyšák Shop v Malackách na Záhoráckej ulici. Ponúka 7 druhov čapovaného vína, medzinárodne ocenené fľaškové vína, kvalitné destiláty a pre najmenších hroznový mušt.