Hlásenie obecného rozhlasu

11.07.2019

Bratislavská vodárenská spoločnosť oznamuje, že od zajtra bude vykonávať odpočet vodomerov. Občania, ktorí sa nezdržujú doma, nech odpočet vystavia na viditeľné miesto.

Pošta oznamuje, že  zajtra  bude otvorená od 8,00 do 12,00 a od 13,00 do 15,00 hod.

Dobrovoľný hasičský zbor a Obec Závod pozývajú občanov v sobotu 13. júla od 18,00 hod. na posedenie pri hudbe v Centrálnom parku. Hrá dychová hudba Rubín. Ponúkať sa bude tradičné občerstvenie. 

Oznamujeme občanom, že v utorok 16. júla bude vývoz plastov.

Obec Veľké Leváre organizuje v piatok 19. júla zájazd na termálne kúpalisko do Lipotu. Cena za dopravu je 10,- €. Záujemcovia sa môžu prihlásiť v kultúrnom dome do stredy 17. júla.

MUDr. Černý oznamuje, že od 22. júla do 2. augusta nebude ordinovať. Zastupuje MUDr. Bobek v Závode.

Centrum záujmových aktivít oznamuje, že letný program je od 9,00 do 12,00 hod. V pondelok – prípravníček pre predškolákov, športovo – pohybové aktivity v telocvični Základnej školy a Mamaklub, v utorok – tanečno-hudobné stretnutia, v stredu – letné varenie, vo štvrtok - tvorivé dielne. Zajtra o 10,00 hod. bude detské divadelné predstavenie Klaun Pepele.

Túto nedeľu môžete s TIPOSom hrať hru LOTO a vyhrať vysoký jackpot a štýlový osobný automobil. Do prémiového žrebovania je zaradená automaticky každá stávka v hre LOTO na nedeľné žrebovanie.