Hlásenie obecného rozhlasu

11.09.2020

Obec Veľké Leváre organizuje v nedeľu 25. októbra zájazd na muzikál Cyrano z predmestia, do divadla Nová scéna do Bratislavy. Vstupné s dopravou je 27,- €. Prihlásiť sa môžete v kultúrnom dome do 30. septembra.   

Pohostinstvo u Vrtalíka pozýva občanov dnes od 16,00 hod. na langoše.

Obec Veľké Leváre a komisia pre kultúru, šport a školstvo pozýva občanov zajtra na cyklistický výlet na Bobriu hrádzu do Kuchyne. Zraz účastníkov je o 8,30 hod. pred kultúrnym domom. Vhodný je trekingový bicykel. Dĺžka výletu je asi 45 km. Výlet sa uskutoční za priaznivého počasia.

TJ Veľké Leváre pozýva futbalových fanúšikov v nedeľu 13. septembra o 16,30 hod. na zápas A mužstvo Veľké Leváre – FKM Karlova Ves.

Oznamujeme čitateľom knižnice, že v pondelok 14. septembra bude knižnica zatvorená.

Základná škola s materskou školou oznamuje, že z dôvodu stavebných prác na budove školy bude od 14. septembra až do odvolania zmena vstupu do budovy školy. Hlavný vchod bude uzavretý a z bezpečnostných dôvodov sa bude vstupovať do školy cez átrium.

Oznamujeme občanom, že vo vestibule kultúrneho domu sú k dispozícii knihy, ktoré si môžete zobrať domov. Knihy sú rôznych žánrov, najmä beletria, detektívky a náboženské.