Hlásenie obecného rozhlasu

13.09.2021

Oznamujeme občanom, že z dôvodu napojenia dočasného vodovodu Bypass na jestvujúce vodovodné potrubie, bude zajtra od 8,00 do 16,00 hod. prerušená dodávka pitnej vody na ulici Pinelova.

V pondelok 20. septembra od 8,00 hod. sa bude konať v kultúrnom dome vo Veľkých Levároch darovanie krvi. Odberu sa môže zúčastniť občan vo veku od 18 do 60 rokov. Pri odbere je potrebné sa riadiť platnými opatreniami ohľadne COVID-19. 

Smútiaca rodina Volková, Horínková, Navrátilová, Škodová a Šipulová ďakuje príbuzným, spoluobčanom a známym za odprevadenie na poslednej ceste zosnulého Jozefa Horínka.

Smútiaca rodina Sekáčová, Jurkovičová a Havlíková oznamuje príbuzným, spoluobčanom a známym, že pohreb zosnulej Terézie Sekáčovej sa bude konať zajtra o 14,00 hod. na novom cintoríne v Malackách.

Smútiaca rodina Mosná, Demčáková a Krchňáková oznamuje príbuzným, spoluobčanom  známym, že pohreb zosnulého Ing. Mateja Mikuliča sa bude konať v piatok 17. septembra o 15,00 hod. v dome smútku vo Veľkých Levároch. Smútočné obrady začnú zádušnou sv. omšou o 14,00 hod.

Smútiaca rodina Kubeňáková a Václavíková oznamuje príbuzným, spoluobčanom a známym, že pohreb zosnulej Janky Kovárovej sa bude konať v pondelok 20. septembra o 14,00 hod. v dome smútku vo Veľkých Levároch.