Hlásenie obecného rozhlasu

17.09.2021

Oznamujeme občanom, že mobilné odberné miesto  vo Veľkých Levároch, ktoré zabezpečovalo testovanie na COVID-19 ukončuje dnes svoju činnosť. Služby je možné využiť ešte do 18,15 hod.

Evanjelický farský úrad Veľké Leváre organizuje v sobotu 18. septembra Luteránsky chodník – turistické putovanie z Modry do Veľkých Levár. Začína sa o 8,00 hod. bohoslužbou v modranskom kostole. Dĺžka trasy je asi 40 km. Možno ju absolvovať pešo alebo na bicykli. Bližšie informácie na evanjelickom farskom úrade.

V pondelok 20. septembra od 8,00 hod. sa bude konať v kultúrnom dome vo Veľkých Levároch darovanie krvi. Odberu sa môže zúčastniť občan vo veku od 18 do 60 rokov. Pri odbere je potrebné sa riadiť platnými opatreniami ohľadne COVID-19. 

Očná optika Doktor Optik pozýva občanov v dňoch 20. až 22. septembra na akčné dni a ponúka zľavu 50% na všetky okuliarové sklá a ďalšie akcie.

Smútiaca rodina Tóthová, Dennerová, Jurkovičová a Hladíková oznamuje príbuzným, spoluobčanom a známym, že pohreb zosnulého Jána Tótha sa bude konať zajtra o 14,00 hod. v dome smútku vo Veľkých Levároch. Smútočné obrady začnú zádušnou sv. omšou o 13,00 hod. 

Smútiaca rodina Kubeňáková a Václavíková oznamuje príbuzným, spoluobčanom a známym, že pohreb zosnulej Janky Kovárovej sa bude konať v pondelok 20. septembra o 14,00 hod. v dome smútku vo Veľkých Levároch