Hlásenie obecného rozhlasu

19.05.2020

Oznamujeme občanom, že obecný úrad bude tento týždeň otvorený zajtra od 13,00 do 17,00 a v piatok od 09,00 do 12,00  hod.  Vstup na úrad bude umožnený len pri dodržaní prísnych hygienických podmienok. Žiadame občanov, aby uprednostnili telefonický alebo elektronický kontakt s úradom. Zároveň oznamujeme, že od dnešného dňa budú doručované do domácností rozhodnutia o dani z nehnuteľnosti, poplatku za komunálny odpad a za psa občanom, ktorí si ich zatiaľ neprevzali.

Oznamujeme občanom, že v piatok bude vývoz plastov.

V zmysle vyhlášky Úradu regionálneho zdravotníctva vyzývame občanov, ktorí sa nachádzajú v dobrovoľnej alebo cestovateľskej 14 dňovej karanténe, aby sa nahlásili na obecnom úrade telefonicky na čísle 034 202 3104 alebo mailom na matrika@levare.sk. Je potrebné nahlásiť meno, priezvisko, adresu,  začiatok karantény a krajinu.

Upozorňujeme občanov, že  z dôvodu uvoľňovania opatrení od zajtra platí povinnosť nosenia rúšok v interiéroch. V exteriéri nie je potrebné nosiť rúško vo vzdialenosti 5 metrov a viac od osôb mimo spoločnej domácnosti.

Očná optika Doktor Optik na Štefánikovej ulici 514 ponúka 40% zľavu na multifokálne sklá a 35% zľavu na samozafarbovacie sklá. K rámom od 79 eur sú dioptrické sklá zadarmo. Ponúka aj novú kolekciu slnečných okuliarov. Dodržiavajú najprísnejšie hygienické opatrenia.