Hlásenie obecného rozhlasu

20.01.2021

Oznamujeme občanom, že obecný úrad je do odvolania pre verejnosť zatvorený. Žiadame občanov o využite e-mailovej a telefonickej komunikácie. 

Testovanie na COVID-19 bude vo Veľkých Levároch prebiehať od piatka 22.januára do nedele 24.januára v čase od 8.00 hod. do 20.00 hod. Dva testovacie tímy budú pracovať na odbernom mieste v kultúrnom dome. Aby nevznikali dlhé rady, obec spustla rezervačný systém, v rámci ktorého sa môžu obyvatelia zaregistrovať na testovanie na konkrétny termín. Rezervačný systém je dostupný na stránke www.levare.sk. Je potrebné, aby na jednotlivé termíny boli osoby prihlasované pod vlastným menom.  Obyvatelia, ktorí si nebudú vedieť zarezervovať termín cez internet, môžu zatelefonovať na infolinku 034/7794493 a termín zarezervovať telefonicky. Každý deň v čase od 12.30 do 13.30 je vyhradený čas na testovanie obyvateľov bez registrácie. Odporúčame však každému záujemcovi o testovanie, aby si termín zarezervoval vopred. Na testovanie je potrebné si priniesť občiansky preukaz.      

Oznamujeme občanom, že v piatok 22. januára bude vývoz plastov.

Oznamujeme občanom, ktorí majú záujem o kalendár, že sa môžu prihlásiť v kultúrnom dome, e-mailom na kultúrnydom@levare.sk, alebo na obecnom úrade.

Slovak Lines oznamuje, že na základe rozhodnutia BSK sa predlžuje prázdninový režim na prímestských spojoch do odvolania.