Hlásenie obecného rozhlasu

20.05.2019

Základná škola s materskou školou oznamuje občanom, že tento týždeň sa v škole koná zber starého papiera. Kontajner je umiestnený na parkovisku pri vchode do školskej kuchyne. Papier môžete prinášať od 8,00 do 15,00 hod.  

Oznamujeme dôchodcom, ktorí sú prihlásení na výlet do Topoľčianok a Tesárskych Mlynian, že odchod autobusu je vo štvrtok 23. mája o 7,30 hod. od obecného úradu.

Oznamujeme občanom, že v piatok 24. mája bude vývoz plastov.

Základná škola s materskou školou pozýva občanov a všetkých fanúšikov bicyklovania, korčuľovania a kolobežkovania na spoločnú akciu Cez Leváre na bicykli, v piatok 24. mája o 11,00 hod. Zraz je na betónovom ihrisku za školou. Bicyklujú malí, veľkí, od škôlkarov až po dospelých.

Obec Veľké Leváre, Detský folklórny súbor Leváranek a folklórna skupina Leváran pozývajú občanov v sobotu 25. mája o 14,30 hod. na 10. ročník Medzinárodného folklórneho festivalu Detské krojované slávnosti. Začína krojovaným sprievodom o 14,00 hod od kultúrneho domu do Habánskeho dvora. Okrem súboru Leváranek vystúpia súbory zo Slovenska,  Čiech a Poľska. Pripravené sú tvorivé dielne, škola tanca, tombola, stánky s občerstvením a ľudovo – umeleckými predmetmi a otvorené bude Habánske múzeum a kaplnka. Vstup je voľný. V prípade nepriaznivého počasia sa akcia uskutoční v kultúrnom dome. V nedeľu 26. mája o 10,00 hod. bude slávnostná omša s vystúpením súborov Mladá Kościerzyna a Leváranek s cimbalovou hudbou.

Domov sociálnych služieb Sv. Michala Závod príjme do pracovného pomeru opatrovateľky s nástupom ihneď. Bližšie informácie osobne, alebo na tel. č. 0907 313 145.

Autobusová doprava Adiš príjme vodiča autobusu na Záhorí – Kúty a okolie, na prepravu zamestnancov do zamestnania. Požaduje slušné vystupovanie, skúsenosti s vedením autobusu, starostlivosť o zverené vozidlo. Viac informácií na tel. č. 0905 327 848. 

Smútiaca rodina Hurbanová, Štujberová, Chlpeková, Hricová a Gúthová ďakuje príbuzným, spoluobčanom a známym za odprevadenie na poslednej ceste zosnulej Lýdie Hurbanovej.