Hlásenie obecného rozhlasu

21.02.2020

Súbor Leváranek pozýva občanov zajtra na tradičný fašiang v Levároch. Deti pôjdu v maskách od 10,00 hod. od kultúrneho domu. Kto má záujem, aby prišli zaspievať a zatancovať pred jeho dom, nech sa prihlási u vedúcej súboru. O 16,00 hod. bude vystúpenie v kultúrnom dome, kde sa bude pochovávať basa. Vstupné je dobrovoľné. Pripravené budú fašiangové šišky a čaj. 

V pondelok a utorok bude prebiehať vývoz zmiešaného komunálneho odpadu podľa rozpisu. Zároveň bude prebiehať postupné označovanie smetných nádob transpondérmi – elektronickými čipmi. Nádoby na vývoz je potrebné vyložiť od 6.00 hod.

Oznamujeme čitateľom knižnice, že na budúci týždeň v pondelok a v stredu bude knižnica zatvorená.

Bratislavská vodárenská spoločnosť oznamuje občanom, že z dôvodu plánovanej údržby bude v utorok 25. februára od 10,00 do 12,00 hod. prerušená dodávka pitnej vody v celej obci.

Oznamujeme občanom, že po obci sa budú v najbližších dňoch pohybovať pracovníci  Slovenskej revíznej a servisnej spoločnosti, ktorí ponúkajú revíziu vonkajších rozvodov plynu, od hlavného uzáveru po všetky plynové spotrebiče. Ich služby si môžete objednať na základe vášho rozhodnutia. Pracovníci sú označení preukazmi.

Spoločnosť Golde Lozorno príjme do trvalého pracovného pomeru zamestnancov na pozíciu operátor výroby. Doprava do spoločnosti je zabezpečená autobusmi. Bližšie informácie na tel. č. 02/322 56 238.

Smútiaca rodina Bobeková oznamuje priateľom a známym, že pohreb zosnulého MUDr. Jána Bobeka sa bude konať v pondelok 24. februára o 16,00 hod. v dome smútku v Sekuliach. Smútočné obrady začnú zádušnou sv. omšou o 15,00 hod.