Hlásenie obecného rozhlasu

22.07.2020

Občianske združenie Čisté srdce a Centrum záujmových aktivít pozýva deti a mládež na letné aktivity do areálu Centra:vo štvrtok tínedžeri  – spoločenské a športové hry od 15,30 hod. do 17,30 hod.  Aktivity budú najmä vonku, každé dieťa musí mať vlastnú podpísanú fľašu s nápojom a vlastné rúško. 

Oznamujeme občanom, že zajtra bude vývoz skla. 

MUDr. Černý oznamuje, že od 29. júla do 14. augusta nebude ordinovať. Zastupuje od 29. do 31. júla MUDr. Račická v nemocnici v Malackách a od 3. do 14. augusta MUDr. Bulla v Gajaroch.

Obec Veľké Leváre pripravuje kalendár na rok 2021 s historickými fotografiami. Obraciame sa na občanov, vlastníkov a zberateľov starých fotografií o možnosť ich zapožičania na skenovanie. Na fotografiách môžu byť rôzne rodinné a spoločenské podujatia, historické stavby, činnosť rôznych spolkov a združení pôsobiacich v našej obci. Pri každej použitej fotografii bude uvedené meno majiteľa. Fotografie môžete priniesť do 31. júla do kultúrneho domu. Bližšie informácie na tel. č. 034 77944 93 alebo email kulturnydom@levare.sk.

Čistiareň peria Malacky ponúka čistenie peria antibakteriálnym zaparovaním. Šijú paplóny, periny a vankúše rôznych rozmerov. Pre perie prídu priamo k vám domov a hotové výrobky dovezú bezplatne. Tel. č. 0905 267 750. Kto zavolá dnes dostane k objednávke darček.