Hlásenie obecného rozhlasu

22.07.2021

Západoslovenská distribučná oznamuje, že z dôvodu vykonávania plánovanej práce na zariadeniach distribučnej sústavy bude zajtra bez dodávky elektriny od 7,00 do 18,00 hod.  lokalita Nivky.

Oznamujeme občanom, že zajtra bude vývoz plastov.

Oznamujeme čitateľom knižnice, že na budúci týždeň v pondelok a v stredu bude knižnica zatvorená.

Centrum záujmových aktivít v spolupráci s OZ Čisté srdce a OZ Na kopci pozývajú deti a mládež na letný prázdninový program od 09.00 do 12.00 hod. V pondelok – prípravníček pre predškolákov, v utorok – tanečno-pohybové aktivity,  v stredu – letné varenie, vo štvrtok – tvorivé dielne, v piatok – výlety a zážitkové podujatia. Zajtra od 9,00 do 12,00 hod. bude športové doobedie so slovenskou bejzbalovou reprezentáciou. V piatok 6. augusta bude výlet do Trenčína. Záujemcovia sa môžu prihlásiť na tel. č. 0911 779 311, alebo mailom na cza@levare.sk

Smútiaca rodina Kreneková a Baďurová ďakuje príbuzným, spoluobčanom a známym za odprevadenie na poslednej ceste zosnulej Angely Škriňovej. 

Smútiaca rodina Němečková, Kujanová a Klempová oznamuje príbuzným, spoluobčanom a známym, že pohreb zosnulého Jozefa Němečka sa bude konať v sobotu 24. júla o 14,00 hod. na cintoríne vo Veľkých Levároch. Smútočné obrady začnú zádušnou sv. omšou o 13,00 hod.