Hlásenie obecného rozhlasu

22.11.2019

Obec Veľké Leváre oznamuje verejnou vyhláškou začatie stavebného konania spojeného s územným konaním na stavbu SA OI Veľké Leváre, TS0070-021, VNK, VNV v katastrálnom území Veľké Leváre. Oznámenie je k nahliadnutiu na stavebnom úrade a na webovej stránke obce.

Obec Veľké Leváre oznamuje verejnou vyhláškou začatie územného konania na stavbu TA Veľké Leváre, VN214 a VN172, VNK, TS, VNV v katastrálnom území Veľké Leváre a katastrálnom území Závod. Oznámenie je k nahliadnutiu na stavebnom úrade a na webovej stránke obce.

Okresný úrad Malacky, odbor starostlivosti o životné prostredie oznamuje verejnou vyhláškou Oznámenie o začatí vodoprávneho konania na vodnú stavbu – Veľké Leváre – Sanácia verejného vodovodu. Oznámenie je k nahliadnutiu na Okresnom úrade v Malackách a na stavebnom úrade vo Veľkých Levároch.

Žiadame občanov prihlásených na  balet DON QUIJOTE, aby prišli zaplatiť vstupné s dopravou do pondelka 25. novembra do kultúrneho domu. 

Oznamujeme občanom, že v utorok 26. novembra bude vývoz skla.

Občerstvenie u Jany oznamuje, že má na predaj živých kaprov.

COOP Jednota oznamuje, že predajňa v kolónii bude 25. a 26. novembra pre inventúru zatvorená.

Stolárstvo J. L. -  interiér Závod 781 ponúka vianočnú akciu – 20% na stolárske práce – kuchyne, vstavané skrine a iný  nábytok. Zameranie, cenová ponuka a 3D návrh zdarma. Tel. č. 0905 276 441.