Hlásenie obecného rozhlasu

22.11.2021

Nakoľko tri ranné autobusové spoje smerujúce z Malých Levár na železničnú stanicu nie sú spoľahlivo vypravované podľa cestovného poriadku, obec Malé Leváre zabezpečila  do 26. novembra náhradnú autobusovú dopravu. Autobusy budú zastavovať aj na zastávkach Veľkých Levár (Habánsky dvor, Železiarstvo a Železničná stanica). Bližšie informácie sú na internetovej stránke obce. 

Západoslovenská distribučná oznamuje, že v stredu 24. novembra od 7,00 do 18,00 hod. budú z dôvodu vykonávania plánovanej práce na zariadeniach distribučnej sústavy bez dodávky elektriny ulice: Hollého, Kadlečíkova, Komenského, Kukučínova, Hviezdoslavova, Nádražná, Pinelova, Rudavná a Školská.

Oznamujeme občanom, že v piatok 26. novembra bude vývoz skla.

Spoločnosť v Lozorne hľadá pracovníkov do výroby so zabezpečenou dopravou z našej obce. Ponuka je vhodná pre mužov i ženy, pracuje sa na 3 zmeny, víkendy voľné. Výška zárobku je od 1000 € mesačne. V prípade záujmu kontaktujte tel. č. 0950 103 228.

Kto má záujem o kalendár na rok 2022 s fotografiami obce, môže si ho zakúpiť  za 3,50€ v kultúrnom dome. 

Smútiaca rodina Lukáčková a Stolárová oznamuje príbuzným, spoluobčanom a známym, že pohreb zosnulého Antona Lukáčka sa bude konať v stredu 24. novembra o 15,00 hod. na cintoríne vo Veľkých Levároch. Smútočné obrady začnú zádušnou sv. omšou o 14,00 hod.