Hlásenie obecného rozhlasu

22.12.2021

Oznamujeme občanom, že v sobotu 25. decembra bude zberný dvor zatvorený.

Oznamujeme občanom, že stavebný úrad bude od 27. decembra do 10. januára zatvorený.

MUDr. Černý oznamuje, že od 27. do 31. decembra nebude ordinovať. Zastupuje MUDr. Stankovská v Malackách.

Oznamujeme občanom, že od 27. do 31. decembra bude lekáreň Galena zatvorená.

COOP Jednota oznamuje, že predajňa potravín v kolónii bude v pondelok 27. decembra zatvorená.

Oznamujeme občanom, že v utorok 28. decembra bude vývoz papiera.

Komisia pre kultúru, šport a školstvo organizuje súťaž o najkrajšie vysvietený dom. Podmienky: zaslať maximálne 2 fotografie do 24. decembra na emailovú adresu kulturnydom@levare.sk. Hlasovať sa bude na facebooku od 27. do 31. decembra. Súťaž bude vyhodnotená a víťaza čaká hodnotná odmena.

Komisia pre kultúru, šport a školstvo organizuje súťaž o najkrajšie vysvietený vianočný stromček. Podmienky: zaslať fotografiu stromčeka od 24. do 31. decembra na emailovú adresu kulturnydom@levare.sk. Hlasovať sa bude na facebooku od 3. do 9. januára. Na víťaza čaká hodnotná odmena.

Pomaly sa blížia najkrajšie sviatky v roku. Epidemiologická situácia nám opäť nedovoľuje organizovať podujatie Levársky advent, ale naša snaha pomôcť stále zostáva. Výťažok tohtoročnej adventnej zbierky sme sa rozhodli venovať Martinovi Nociarovi na kúpeľnú liečbu. Martin   je  zdravotne ťažko  postihnutý, následkom prekonania detskej mozgovej obrny. Prispievať môžete na číslo účtu, ktoré je zverejnené na stránke obce do 15. januára 2022. Bližšie informácie v kultúrnom dome.

Kto našiel dnes okuliare na križovatke pri očnej optike, nech sa prihlási na č. d. 388.

Smútiaca rodina Krajčírová a Vávrová oznamuje príbuzným, spoluobčanom a známym, že pohreb zosnulej Anny Krajčírovej sa bude konať zajtra o 12,00 hod. na cintoríne vo Veľkých Levároch. Smútočné obrady začnú zádušnou sv. omšou o 11,00 hod.