Hlásenie obecného rozhlasu

23.07.2021

TJ Veľké Leváre pozýva futbalových fanúšikov zajtra o 18,00 hod. na prípravný zápas TJ Veľké Leváre – Rusovce. Zápas sa odohrá na domácom ihrisku.

Oznamujeme čitateľom knižnice, že na budúci týždeň v pondelok a v stredu bude knižnica zatvorená.

Centrum záujmových aktivít v spolupráci s OZ Čisté srdce a OZ Na kopci pozývajú deti a mládež na letný prázdninový program od 09.00 do 12.00 hod. V pondelok – prípravníček pre predškolákov, v utorok – tanečno-pohybové aktivity,  v stredu – letné varenie, vo štvrtok – tvorivé dielne, v piatok – výlety a zážitkové podujatia. V piatok 6. augusta bude výlet do Trenčína. Záujemcovia sa môžu prihlásiť na tel. č. 0911 779 311, alebo mailom na cza@levare.sk

Spoločnosť Anos, s. r. o. Kúty hľadá na plný úväzok zamestnanca na pozíciu Logistik – skladník. Požaduje znalosť práce na počítači v Microsoft Office a znalosť angličtiny. Ponúka solídne platové ohodnotenie a dobrý pracovný tím. Životopis pošlite na vmi@TeplaPodlaha.Com, alebo kontaktujte tel. č. 0948 433 027.

Smútiaca rodina Němečková, Kujanová a Klempová oznamuje príbuzným, spoluobčanom a známym, že pohreb zosnulého Jozefa Němečka sa bude konať zajtra o 14,00 hod. na cintoríne vo Veľkých Levároch. Smútočné obrady začnú zádušnou sv. omšou o 13,00 hod.