Hlásenie obecného rozhlasu
Oznamujeme, že do konca januára je potrebné podať priznanie k dani z nehnuteľnosti. Každý vlastník nehnuteľnosti, teda napríklad bytu, domu či pozemku, v ktorého vlastníctve nastala počas minulého roka nejaká zmena, je povinný do 31.januára podať obci priznanie k dani z nehnuteľnosti. Povinnosť sa týka každého, kto nehnuteľnosť získal, či už kúpou, darom alebo dedením. To platí aj v prípade, ak sa zmenil účel stavby, skolaudovali ste dom alebo získali stavebné povolenie. Priznanie treba podať, aj keď ste nehnuteľnosť predali. Bližšie informácie získate na obecnom úrade. Zároveň informujeme, že poplatok za odpad a dane z nehnuteľností sa budú vyrubovať až po 1.februári 2025.
Autoškola Junek oznamuje, že zahajuje nový kurz vodičov dnes o 16,30 hod. v priestoroch autoškoly v budove Základnej školy vo Veľkých Levároch. Ponúka všetky učebné pomôcky, jazdy v mieste bydliska, možnosť úhrady v splátkach a mimoriadnu novoročnú zľavu. Prihlásiť sa môžete osobne dnes od 16,30 do 17,00 hod., alebo na tel. č. 0903 432 501.
Komisia pre kultúru, šport a školstvo oznamuje, že v sobotu 8. februára sa bude konať stolnotenisový turnaj o putovný pohár starostu obce. Súťaží sa v kategóriách: žiaci, žiačky, do 40 rokov, nad 40 rokov a registrovaní hráči. Prihlásiť sa môžete v kultúrnom dome, na tel. č. 034 77944 93, alebo mailom: kulturnydom@levare.sk, do 5. februára.