Hlásenie obecného rozhlasu

24.07.2020

Oznamujeme čitateľom knižnice, že v pondelok 27. júla bude knižnica zatvorená.

Občianske združenie Čisté srdce a Centrum záujmových aktivít pozýva deti a mládež na letné aktivity do areálu Centra:v pondelok–prípravníček pre predškolákov od 9.00 do 12.00 hod. Aktivity budú najmä vonku. Každé dieťa musí mať vlastnú podpísanú fľašu s nápojom a vlastné rúško. 

MUDr. Černý oznamuje, že od 29. júla do 14. augusta nebude ordinovať. Zastupuje od 29. do 31. júla MUDr. Račická v nemocnici v Malackách a od 3. do 14. augusta MUDr. Bulla v Gajaroch.

Pohostinstvo u Vrtalíka pozýva občanov dnes od 16,00 hod. na cigánske pečienky kuracie aj bravčové.

Obec Veľké Leváre pripravuje kalendár na rok 2021 s historickými fotografiami. Obraciame sa na občanov, vlastníkov a zberateľov starých fotografií o možnosť ich zapožičania na skenovanie. Na fotografiách môžu byť rôzne rodinné a spoločenské podujatia, historické stavby, činnosť rôznych spolkov a združení pôsobiacich v našej obci. Pri každej použitej fotografii bude uvedené meno majiteľa. Fotografie môžete priniesť do 31. júla do kultúrneho domu. Bližšie informácie na tel. č. 034 77944 93 alebo email kulturnydom@levare.sk.

Smútiaca rodina Gáborová a Hrubá oznamuje príbuzným, spoluobčanom a známym, že pohreb zosnulého Ľubomíra Gábora sa bude konať v pondelok 27. júla o 15,00 hod. v dome smútku vo Veľkých Levároch. Smútočné obrady začnú zádušnou svätou omšou o 14,00 hod.