Hlásenie obecného rozhlasu

26.11.2021

Informujeme občanov, že počas zákazu vychádzania bude knižnica zatvorená. Vyzývame občanov, aby komunikovali s obecným úradom elektronicky a telefonicky. Úrad bude vybavovať iba záležitosti, ktoré sa nedajú vybaviť elektronicky. Zberný dvor bude otvorený podľa otváracích hodín.

Komisia pre kultúru, šport a školstvo organizuje súťaž o najkrajší adventný veniec. Podmienky: zaslať 3 fotografie s postupom výroby adventného venca v termíne od 24. novembra do 5. decembra na emailovú adresu kulturnydom@levare.sk. Hlasovať sa bude na facebooku od 6. do 12. decembra. Súťaž bude vyhodnotená a víťaza čaká hodnotná cena.

Súkromná firma ponúka kvalitné belgické a turecké koberce, rôznych rozmerov za výhodné ceny. Zabezpečuje bezplatný rozvoz do domácností. Objednávky prijíma na tel. č. 0918 191 141. 

Smútiaca rodina Hurbanová, Matušovýchová, Hanová, Laciková, Krivánková a Klímová oznamuje príbuzným, spoluobčanom a známym, že pohreb zosnulej Ireny Hurbanovej sa bude konať zajtra o 10,00 hod. na cintoríne vo Veľkých Levároch.