Hlásenie obecného rozhlasu

27.12.2021

Stalo sa už peknou tradíciou, že počas akcie Levársky advent finančne pomáhame zdravotne ťažko postihnutým spoluobčanom. Aj keď sa podujatie nemohlo opäť uskutočniť, naša snaha pomôcť stále zostáva. Výťažok tohtoročnej  zbierky sme sa rozhodli venovať Martinovi Nociarovi na kúpeľnú liečbu. Martin   je  zdravotne ťažko  postihnutý, následkom prekonania detskej mozgovej obrny. Prispievať môžete na číslo účtu, ktoré je zverejnené na stránke obce do 15. januára 2022. Bližšie informácie v kultúrnom dome.

Oznamujeme občanom, že zajtra bude vývoz papiera.

Komisia pre kultúru, šport a školstvo organizuje súťaž o najkrajšie vysvietený vianočný stromček. Podmienky: zaslať fotografiu stromčeka  do 31. decembra na emailovú adresu kulturnydom@levare.sk. Hlasovať sa bude na facebooku od 3. do 9. januára. Na víťaza čaká hodnotná odmena.

Smútiaca rodina Krajčírová a Vávrová ďakuje príbuzným, spoluobčanom a známym za odprevadenie na poslednej ceste zosnulej Anny Krajčírovej.

Smútiaca rodina Galbová a Malíková oznamuje príbuzným, spoluobčanom a známym, že pohreb zosnulej Rozálie Galbovej sa bude konať zajtra o 15,00 hod. na cintoríne vo Veľkých Levároch. Smútočné obrady začnú zádušnou sv. omšou o 14,00 hod.

Smútiaca rodina Gúthová a Kottlíková oznamuje príbuzným, spoluobčanom a známym, že pohreb zosnulého Jozefa Gútha sa bude konať v stredu 29. decembra o 14,00 hod. na cintoríne vo Veľkých Levároch. Smútočné obrady začnú zádušnou sv. omšou o 13,00 hod.