Hlásenie obecného rozhlasu

28.12.2021

Oznamujeme občanom, že obecný úrad bude 30. a 31. decembra zatvorený.

COOP Jednota oznamuje, že predajňa potravín v kolónii bude do 30. decembra otvorená od 6,00 do 13,00 hod., 31. decembra od 6,00 do 12,00 hod. 1. januára bude zatvorená a od 3. januára bude otvorená od 6,00 do 18,00 hod.

Oznamujeme občanom, že zberný dvor bude v sobotu  1. januára zatvorený.

Stalo sa už peknou tradíciou, že počas akcie Levársky advent finančne pomáhame zdravotne ťažko postihnutým spoluobčanom. Aj keď sa podujatie nemohlo opäť uskutočniť, naša snaha pomôcť stále zostáva. Výťažok tohtoročnej  zbierky sme sa rozhodli venovať Martinovi Nociarovi na kúpeľnú liečbu. Martin   je  zdravotne ťažko  postihnutý, následkom prekonania detskej mozgovej obrny. Prispievať môžete na číslo účtu, ktoré je zverejnené na stránke obce do 15. januára 2022. Bližšie informácie v kultúrnom dome.

Komisia pre kultúru, šport a školstvo organizuje súťaž o najkrajšie vysvietený vianočný stromček. Podmienky: zaslať fotografiu stromčeka  do 31. decembra na emailovú adresu kulturnydom@levare.sk. Hlasovať sa bude na facebooku od 3. do 9. januára. Na víťaza čaká hodnotná odmena.

Smútiaca rodina Galbová a Malíková ďakuje príbuzným, spoluobčanom a známym za odprevadenie na poslednej ceste zosnulej Rozálie Galbovej.

Smútiaca rodina Gúthová a Kottlíková oznamuje príbuzným, spoluobčanom a známym, že pohreb zosnulého Jozefa Gútha sa bude konať zajtra o 14,00 hod. na cintoríne vo Veľkých Levároch. Smútočné obrady začnú zádušnou sv. omšou o 13,00 hod.