Hlásenie obecného rozhlasu

28.07.2020

Oznamujeme občanom, že v piatok 31. júla bude vývoz papiera.

Občianske združenie Čisté srdce a Centrum záujmových aktivít pozýva deti a mládež na letné aktivity do areálu Centra:

v stredu mladšie deti (I. stupeň ZŠ) – tvorivé dielne, spoločenské hry od 14,00 hod. do 15,30 hod.

Aktivity budú najmä vonku. Každé dieťa musí mať vlastnú podpísanú fľašu s nápojom a vlastné rúško. 

MUDr. Černý oznamuje, že od 29. júla do 14. augusta nebude ordinovať. Zastupuje od 29. do 31. júla MUDr. Račická v nemocnici v Malackách a od 3. do 14. augusta MUDr. Bulla v Gajaroch.

FC Malacky pozýva futbalových fanúšikov zajtra o 17,30  hod. na prípravný zápas ŠK Slovan Bratislava – 1. FC Slovácko, na štadión do Malaciek, do zámockého parku. Vstupné sú 3,- €, dospelý a 1,50 € dôchodcovia.

Pani Čiliaková oznamuje svojim zákazníkom, že kaderníctvo bude tento týždeň otvorené v piatok a v sobotu od 8,00 do 12,00 hod.

Poľovnícke združenie Veľké Leváre pozýva občanov na „Levársky poľovnícky deň“, ktorý sa uskutoční v sobotu 8.augusta od 14.00 hod. na Babom jazere. V ponuke bude divinový guláš, pečené diviačie rebrá, pivo, víno a iné občerstvenie.  Guláš sa bude predávať aj do konvičiek. Pre deti je pripravená opekačka. Vyberte sa na prechádzku na Babie jazero a poseďte si pri hudbe v príjemnom prostredí.  Tešia sa na vás členovia PZ Veľké Leváre.  

Smútiaca rodina Gáborová a Hrubá ďakuje príbuzným, spoluobčanom a známym za odprevadenie na poslednej ceste zosnulého Ľubomíra Gábora.