Hlásenie obecného rozhlasu

30.03.2021

Oznamujeme občanom, ktorí sa ešte nesčítali, že termín samosčítania končí zajtra. Na internetovej stránke www.scitanie.sk je sčítací formulár a jeho vyplnenie nezaberie viac ako 10 minút. Sčítanie je povinné. Občan sa sčíta elektronicky sám alebo s pomocou blízkej osoby. Sčítanie je monitorované a upozorňujeme, že sa v obci  nachádzajú ešte domácnosti, kde nie sú všetci sčítaní. Za nesplnenie si povinnosti  môže byť obyvateľovi udelená pokuta od 25 do 250 euro. Do dnešného dňa je sčítaných 3264 občanov, čo je 85%. 

Oznamujeme, že  sú  zverejnené termíny na testovanie  a je potrebné  sa zaregistrovať cez rezervačný systém, alebo môžete v pracovných dňoch počas úradných hodín zatelefonovať na infolinku 0347794493 a termín zarezervovať telefonicky. Upozorňujeme, že deti do 18 rokov musia prísť v sprievode rodiča. Počas veľkého piatku a veľkonočného pondelka sa testovať nebude.

Oznamujeme občanom, že zajtra od 8.00 do 11.00 hod. bude z dôvodu rekonštrukcie vodovodu prerušená dodávka pitnej vody na ulici Nádražná a Kadlečíkova. 

Obec Veľké Leváre príjme do pracovného pomeru opatrovateľku do domácnosti. Záujemkyne sa môžu prihlásiť u prednostu, alebo na tel. č. 034 7794317  do 9. apríla.

Oznamujeme občanom, že na budúci týždeň bude vývoz komunálneho odpadu podľa harmonogramu, v pondelok a v utorok.

Pani Jurkovičová oznamuje občanom, že má v Občerstvení u Jany na predaj živé kapry.