Hlásenie obecného rozhlasu

30.07.2020

Oznamujeme občanom, že zajtra bude vývoz papiera.

Občianske združenie Čisté srdce a Centrum záujmových aktivít pozýva deti a mládež na letné aktivity do areálu Centra: v piatok mladšie deti (I. stupeň ZŠ) spoločenské a športové hry od 14.00 hod. do 15.30 hod. Aktivity budú najmä vonku. Každé dieťa musí mať vlastnú podpísanú fľašu s nápojom a vlastné rúško. 

Pohostinstvo u Vrtalíka pozýva občanov zajtra od 16,00 hod. na kotlíkový hovädzo bravčový guláš.

Lekáreň Galena oznamuje, že od 3. do 14. augusta bude pre dovolenku zatvorená.

Detská ambulancia MUDr. Salčíka bude čerpať dovolenku od 3 do 7. augusta. Zastupuje MUDr.Szász v Stupave od 11,00 do 12,00 hod. výhradne po predchádzajúcom  telefonickom dohovore na tel. č. 0915 456 990 alebo mailom na info@mojapediatria.sk od 7,00 do 10,00 hod.

Poľovnícke združenie Veľké Leváre pozýva občanov na „Levársky poľovnícky deň“, ktorý sa uskutoční v sobotu 8.augusta od 14.00 hod. na Babom jazere. V ponuke bude divinový guláš, pečené diviačie rebrá, pivo, víno a iné občerstvenie.  Guláš sa bude predávať aj do kanvičiek. Pre deti je pripravená opekačka a možnosť chytania rýb formou „chyť a pusť“. Môžete stráviť príjemný deň prechádzkou na Babie jazero a posedením si pri hudbe v príjemnom prostredí.  

Obec Veľké Leváre pripravuje kalendár na rok 2021 s historickými fotografiami. Obraciame sa na občanov, vlastníkov a zberateľov starých fotografií o možnosť ich zapožičania na skenovanie. Na fotografiách môžu byť rôzne rodinné a spoločenské podujatia, historické stavby, činnosť rôznych spolkov a združení pôsobiacich v našej obci. Pri každej použitej fotografii bude uvedené meno majiteľa. Fotografie môžete priniesť ešte zajtra do kultúrneho domu. Bližšie informácie na tel. č. 034 77944 93 alebo email kulturnydom@levare.sk.