Hlásenie obecného rozhlasu

31.03.2021

Oznamujeme občanom, ktorí sa ešte nesčítali, že termín samosčítania končí dnes o polnoci. Na internetovej stránke www.scitanie.sk je sčítací formulár a jeho vyplnenie nezaberie viac ako 10 minút. Sčítanie je povinné a  je monitorované. Za nesplnenie si povinnosti  môže byť obyvateľovi udelená pokuta od 25 do 250 euro. 

Oznamujeme, že  sú  zverejnené termíny na testovanie  a je potrebné  sa zaregistrovať cez rezervačný systém, alebo môžete v pracovných dňoch počas úradných hodín zatelefonovať na infolinku 0347794493 a termín zarezervovať telefonicky. Upozorňujeme, že deti do 18 rokov musia prísť v sprievode rodiča. Počas veľkého piatku a veľkonočného pondelka sa testovať nebude.

Obec Veľké Leváre príjme do pracovného pomeru opatrovateľku do domácnosti. Záujemkyne sa môžu prihlásiť u prednostu, alebo na tel. č. 034 7794317  do 9. apríla.

Oznamujeme občanom, že na budúci týždeň bude vývoz komunálneho odpadu podľa harmonogramu, v pondelok a v utorok.

Pani Jurkovičová oznamuje občanom, že má v Občerstvení u Jany na predaj živé kapry. 

Smútiaca rodina Volková a Kleinedlerová oznamuje príbuzným, spoluobčanom a známym, že pohreb zosnulého Ivana Kvítka sa bude konať zajtra o 11,30 hod. na cintoríne vo Veľkých Levároch.