Hlásenie obecného rozhlasu

31.07.2020

Občianske združenie Čisté srdce a Centrum záujmových aktivít pozýva deti a mládež na letné aktivity do areálu Centra: v pondelok–prípravníček pre predškolákov od 9. do 12.00 hod.Aktivity budú najmä vonku. Každé dieťa musí mať vlastnú podpísanú fľašu s nápojom a vlastné rúško. 

Pohostinstvo u Vrtalíka pozýva občanov dnes od 16,00 hod. na kotlíkový hovädzo bravčový guláš.

TJ Veľké Leváre pozýva futbalových fanúšikov zajtra na prípravné zápasy: o 16,00 hod. starší žiaci Veľké Leváre – Moravský Svätý Ján a o 18,00 hod. na  A mužstvo Veľké Leváre – Plavecký Štvrtok.

Oznamujeme občanom, že stavebný úrad bude na budúci týždeň zatvorený.

Lekáreň Galena oznamuje, že od 3. do 14. augusta bude pre dovolenku zatvorená.

Detská ambulancia MUDr. Salčíka bude čerpať dovolenku od 3 do 7. augusta. Zastupuje MUDr.Szász v Stupave od 11,00 do 12,00 hod. výhradne po predchádzajúcom   telefonickom dohovore na tel. č. 0915 456 990 alebo mailom na info@mojapediatria.sk od 7,00 do 10,00 hod.

Poľovnícke združenie Veľké Leváre pozýva občanov na „Levársky poľovnícky deň“, ktorý sa uskutoční v sobotu 8.augusta od 14.00 hod. na Babom jazere. V ponuke bude divinový guláš, pečené diviačie rebrá, pivo, víno a iné občerstvenie.  Guláš sa bude predávať aj do kanvičiek. Pre deti je pripravená opekačka a možnosť chytania rýb formou „chyť a pusť“. Môžete stráviť príjemný deň prechádzkou na Babie jazero a posedením si pri hudbe v príjemnom prostredí.  

K 13. decembru dôjde k úprave cestovného poriadku autobusov. Občania majú možnosť prostredníctvom obce pripomienkovať v súčasnosti platný cestovný poriadok na adrese prednosta@levare.sk najneskôr do 16. augusta.

Žiadame občana, ktorý nechal zamknutý bicykel pred predajňou mäsa, nech si ho príde vyzdvihnúť.