Hlasovanie za projekt Levárska lipová alej - naše deti obci

10.06.2019

Hlasovanie za projekt Levárska lipová alej - naše deti obci

Hlasujte za projekt „Levárska lipová alej – naše deti obci“

Podporte v hlasovaní projekt Veľkých Levár. Cieľom je výsadba lipovej aleje, ktorá bude realizovaná deťmi prvého stupňa základnej školy v sprievode rodičov a učiteľov. Radi by sme týmto pilotným projektom založili tradíciu, keď si každý prváčik tunajšej ZŠ vysadí v chotári obce svoj strom. A jedného dňa, v dospelosti, sa bude môcť pochváliť svojim deťom jeho vlastným stromom.

Hlasujte na https://rozhodni-bsk.sk/malacky-2019. Stačí vyhľadať projekt „Levárska lipová alej – naše deti obci“, zadať e-mailovú adresu, hlasovať a potvrdiť e-mailovú notifikáciu.

Ďakujeme!

Skôr ako začneme: nahliadnite do spracovania vašich osobných údajov

Ak navštívite stránku, ktorá zapisuje cookies, v počítači sa vám vytvorí malý textový súbor, ktorý sa uloží vo vašom prehliadači. Ak rovnakú stránku navštívite nabudúce, pripojíte sa vďaka nemu na web rýchlejšie. Náš web vám ponúkne relevantné informácie a bude sa vám pracovať jednoduchšie.

Súbory cookies používame najmä na anonymnú analýzu návštevnosti a vylepšovanie našich web stránok. Ak si nastavíte blokovanie zápisu cookies do vášho prehliadača, je možné, že web sa spomalí a niektoré jeho časti nemusia fungovať úplne korektne.