Rekonštruujeme priestory budúceho klubu dôchodcov

16.12.2020

Rekonštruujeme priestory budúceho klubu dôchodcov

V nevyužívaných priestoroch zdravotného strediska, v ktorých bola v minulosti prevádzkovaná cukráreň, sme začali realizovať rekonštrukčné práce. Cieľom je prebudovať priestory na moderný klub dôchodcov vybavený veľkou spoločenskou miestnosťou, kuchynkou, toaletami a dvomi  samostatnými miestnosťami využiteľnými napríklad ako počítačová a oddychová miestnosť.

V prvej fáze búrame pôvodné podlahy a priečky s narušenou statikou, následne po vyliati nových podláh a vystavaní priečok budeme inštalovať nové elektrické a kúrenárske rozvody. Pri tejto príležitosti nadviažeme na už zrekonštruovanú kotolňu a nové rozvody kúrenia a radiátory nainštalujeme aj v priestoroch lekárne.

Nový klub dôchodcov má po dokončení podporiť činnosť aktívnej levárskej komunity seniorov.

Realizácia stavebných prác so sebou prináša hluk, prach a dočasné obmedzenia v okolí zdravotného strediska. Preto prosíme všetkých o zhovievavosť a trpezlivosť.

Na realizáciu tohto projektu sme získali dotáciu z Ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie. Projekt je spolufinancovaný z rozpočtu obce.

Realizované s finančnou podporou Ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky – program podpora regionálneho rozvoja.


p4-logo-mirri-2.png