Výťažok z Levárskeho adventu sme odovzdali Miške
Sobotný Levársky advent dopadol tento rok opäť výborne. Celodenný program, stánky s dobrým jedlom, vareným vínom, vianočným punčom a mnohými ďalšími dobrotami prilákali množstvo návštevníkov. Výťažok z predaja, ktorý bol tento rok určený pre Mišku Kováčovú, dosiahol úžasných 4450 EUR. Finančné prostriedky na vybudovanie bezbariérovej kúpeľne a bezbariérového vchodu do domu odovzdali včera členky sociálnej komisie spolu so starostom Miške a jej mamine.
Ďakujeme všetkým zúčastneným dobrovoľníkom, členkám a členom komisií pri obecnom zastupiteľstve, poslancom, členkám a členom MO Jednoty dôchodcov Slovenska, TJ Veľké Leváre, Poľovníckemu združeniu Veľké Leváre, OZ Na kopci, OZ Veselé oči, dobrovoľným hasičom a mnohým ďalším dobrodincom za celodennú veľkú pomoc pri organizovaní podujatia, vystupujúcim za ich čas a talent a tiež všetkým zúčastneným za štedrosť. Sme na vás hrdí, Levárania, opäť sme sa spojili za dobrú vec.
Fotografie z podujatia nájdete na linke: https://www.levare.sk/o-obci/informacie-o-obci/fotogalerie/udalosti/2024/levarsky-advent
Fotografie z vystúpenia DFS Leváranek - Starodávne Vianoce nájdete na linke: https://www.levare.sk/o-obci/informacie-o-obci/fotogalerie/udalosti/2024/starodavne-vianoce-vystupenie-dfs-levaranek